OpenGC Academy

GZIU”ki


Golfowe Zajęcia Integracyjno-Uzupełniające Treningi uzupełniające i przygotowawcze dla juniorów i młodzieżowców. Otwarte również dla zawodników z innych klubów (w miarę dostępności miejsc) regularne zajęcia, w ramach których zawodnicy mogą się integrować i rozwijać wspólnie swoje umiejętności.Treningi te, to także lekka i przyjemna forma poszukiwania i analizowania mocnych i słabych stron w grze zawodników. Treść zajęć uwzględnia testy w formie gier, zadania treningowe, doskonalenie taktyki oraz przygotowanie fizyczne. Wszystko to, co może być pomocne do budowania formy na Mistrzostwa Polski Amatorów, Juniorów i Młodzieżowców, Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży oraz Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów.
Naszą ideą jest podążanie za zawodnikiem, w myśl maksymy, że: do każdego zawodnika należy dobrać odpowiednią “szkołę golfa”, a nie wszystkich uczyć tylko jednego i tego samego.

Zajęcia dla dzieci


Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia golfowe na symulatorach TrackMan i w terenie: na driving rangu oraz na polu golfowym. Jest to pierwszy etap poznawania tej wspaniałej dyscypliny i nabierania umiejętności pozwalających na przechodzenie do bardziej zaawansowanych grup.Nasi juniorzy od samego początku istnienia klubu, zdobywają kolejne tytuły oraz rokrocznie dostają powołania do kadry wojewódzkiej Mazowsza i Kadry Narodowej. Pracujemy w optymalnych, niewielkich grupach z dziećmi w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Na zajęciach dzieci:

poznają golfa jako atrakcyjną dyscyplinę sportu na całe życie
uczą się umiejętności golfowych, poznają reguły i etykietę golfa
rozwijają się sportowo
dobrze się bawią

Terminy zajęć do uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu.

Kliniki golfowe/konsultacje


Organizujemy kliniki golfowe i konsultacje z cenionymi pro z kraju i zagranicy oraz ze specjalistami z różnych dziedzin związanych bezpośrednio ze szkoleniem sportowym:przygotowania fizycznego, fitness
przygotowania motorycznego
psychologii sportu
fizjoterapii
dietetyki

Zajęcia dla młodzieży z niepełnosprawnościami


Regularnie prowadzimy projekty aktywizujące dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami poprzez naukę gry w golfa. Golf jest świetnym narzędziem w profilaktyce zdrowia dzieci i młodzieży, pozwala eliminować wady postawy spowodowane siedzącym trybem życia, poprawia koordynację ruchową i koncentrację. Walczy z otyłością, korzystnie wpływa na system nerwowy, kondycję fizyczną i psychiczną. Ma nieocenione zasługi na polu integracji i socjalizacji.


Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

794 410 091

golf@edustacja.org